Jeśli czynić dobro, to… z Bobrem Julkiem! Urocza maskotka już po raz trzeci pojawiła się w Auchanie i znów ma w planach pomagać. Tym razem Bóbr Julek wesprze Fundację Aeris Futuro i akcję #czasnalas, walcząc ze skutkami ludzkiej działalności, która rujnuje przyrodę. Co jednak najważniejsze – ty też możesz do niego dołączyć!

Bób Julek ratuje lasy w Parku Narodowym Gór Stołowych
Dla zwiększenia identyfikacji z tegorocznym celem Julek Bóbr, wykonany w 90% z materiałów ze zrecyklingowanych butelek plastikowych, został ubrany w swój leśniczego, stając się nowym obrońcą polskich lasów. A te, zwłaszcza na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych, jak nigdy potrzebują pomocy. Czynniki takie, jak nadmierna emisja CO2, susze przemieszane z ulewnymi deszczami, ograniczanie terenów zielonych i przeznaczanie ich na rozbudowę miast czy niezmierzona liczba zanieczyszczeń w środowisku, mają na nie druzgocący wpływ. Kondycja lasów staje się coraz gorsza, a wraz z nimi umierają zwierzęta, które właśnie w lasach mają swój dom. Dzielny Bóbr Julek musi więc zrobić wszystko, by nie dopuścić do tragedii!