DNI TYGODNIAŚNIADANIEDRUGIE ŚNIADANIEOBIAD
    Poniedziałek   08.08.2022  pieczywo mieszane z masłem/1,7/ kabanos drobiowy, pasta z cieciorki i suszonych pomidorów szynka szwagra roszponka, ogórek zielony, papryka,   kakao/7/ herbata malinowa  tost/1/ z żółtym serem/7/ ketchup pestki słonecznika   kalarepa, marchew   herbata rumiankowazupa krupnik  na mięsie z ziemniakami, ziel.pietr/7/   sos boloński/1/ makaron pełne ziarno/1/ sałata w sosie vinegret   sok jabłkowy    
  Wtorek     09.08.2022    płatki czekoladowe/1/ z mlekiem/7/ chleb razowy z masłem/1,7/ salami   banan herbata owoce leśne    galaretka owocowa   morela, borówka   ciastko Cookiss/1,3/   herbata koperkowa  zupa kapuśniak z młodej kapusty na mięsie, koperek/1/ boef strogonow z piersi kurczaka/1/ pyzy drożdżowe/1/ ogórek kiszony sok marchewkowo-owocowy zagęszczony
  Środa   10.08.2022  pieczywo mieszane z masłem/1,7/ jajko/3/ twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką/7/ szynka tradycyjna sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kakao/7/ herbata z pigwąkasza jaglana z mlekiem/7/   mus z mango   herbata malinowa    zupa barszcz czerwony na mięsie z makaronem/1/ sztuka mięsa w sosie chrzanowym/1/ ziemniaki fasolka szparagowa , marchew mini sok jabłkowy
    Czwartek     11.08.2022pieczywo mieszane z masłem/1,7/ kiełbaski z fileta na ciepło z ketchupem roszponka, pomidor, ogórek zielony, rzodkiewka kawa zbożowa/7/herbata z cytryną i miodem  bułka grahamka/1/ z masłem/7/ polędwica luksusowa   ogórek kiszony   herbata roibos  zupa brokułowa na mięsie z ziemniakami, koperek   naleśniki z dżemem/1,3,7/ arbuz sok pomarańczowy
    Piątek   12.08.2022      pieczywo mieszane z masłem/1,7/ jajecznica ze szczypiorkiem sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kakao/7/ herbata owoce leśne  jogurt owocowy/7/   śliwka   chrupki kukurydziane   herbata z mango  zupa owocowa z makaronem/1/   kotleciki rybne  z morszczuka/1,3,4/ ziemniaki surówka z kiszonej kapusty sok jabłkowy