DNI TYGODNIAŚNIADANIEDRUGIE ŚNIADANIEOBIAD
    Poniedziałek   12.09.2022    pieczywo mieszane z masłem/1,7/ serek śniadaniowy/7/pasztet pieczony, kiełbasa dębowa sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kakao/7/ herbata malinowa  bułka z ziarnem/1/ masło/7/ szynka nie ze wsi roszponka papryka do chrupania   pestki słonecznika   herbata roibos  zupa rosolnik z kaszką manną, ziel.pietr/1,9/ medaliony drobiowe/1,3/ ziemniaki surówka z białej kapusty, marchewki, koperku sok pomarańczowy, winogrono  
    Wtorek 13.09.2022    pieczywo mieszane z masłem/1,7/ jajko/3/pasta mięsno-warzywna, szynka z kotła roszponka, pomidory, ogórek zielony,  rzodkiewka, kiełki kakao/7/ herbata jaśminowa  jogurt naturalny/7/ z truskawkami   musli, chrunchy pestki dyni   herbata malinowa  zupa kalafiorowa na mięsie z ziemniakami, koperek/9/   łazanki z kiełbasą i cebulą/1/ kapusta kiszona gotowa   kompot wieloowocowy jabłko  
    Środa 14.09.2022    zupa mleczna z płatków ryżowych/7/ chleb razowy z masłem/1,7/ salami długo dojrzewające banan   herbata owoce leśne  tost/1/ z żółtym serem/7/ ketchup   ogórek kiszony   sok marchewkowo-owocowy zagęszczony  zupa pomidorowa na mięsie z makaronem, ziel.pietr/9/ jajko na maśle/3,7/ ziemniaki bukiet warzyw kompot wieloowocowy gruszka  
  Czwartek 15.09.2022  pieczywo wielozbożowe z masłem/1,7/ kabanosy,  ser smażony/7/ twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, kiełbasa krakowska sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kawa zbożowa/7/, herbata rumiankowa    budyń waniliowy na mleku/7/   borówka   herbata koperkowa  zupa ogórkowa na mięsie z ziemniakami, koperek/7,9/ gulasz wieprzowy w sosie własnym/1/ kasza gryczana prażona i biała/1/ sałatka z buraków i jabłka kompot wieloowocowy śliwka  
  Piątek 16.09.2022    pieczywo mieszane z masłem/1,7/ pasta z tuńczyka/3,4/ jajko/3/ser rolada ustrzycka/7/polędwica luksusowa roszponka, pomidor, ogórek zielony, papryka, rzodkiewka, kielki kakao/7/herbata z mangobułka graham/1/ z masłem/7/   sałatka hawajska /kurczak, ananas, kukurydza, ryż/   herbata malinowa  zupa z fasolki szparagowej na mięsie z ziemniakami, ziel.pietr/7,9/   naleśniki z dżemem/1,3,7/ marchew , kalarepa do chrupania   sok jabłkowy tłoczony