DNI TYGODNIAŚNIADANIEDRUGIE ŚNIADANIEOBIAD
    Poniedziałek Święto 15.08.2022           
    Wtorek 16.08.2022    pieczywo mieszane z masłem/1,7/ polędwica luksusowa, dziadkowe kiełbaski dziadkowe, ser camembert/7/jajko/3/ sałata, pomidory, rzodkiewka, kiełki ogórek zielony,    kakao/7/ herbata jaśminowa  kisiel owocowy   wafel sie je /1/ jabłko   herbata koperkowa  zupa barszcz ukraiński na mięsie z fasolą kebab na patyku/1,3/ ryż surówka z kapusty pekińskiej, papryki, marchewki, kukurydzy, koperku     sok pomarańczowy
    Środa 17.08.2022    zupa mleczna z płatków owsianych/1,7/ chleb razowy z masłem/1,7/ salami roszponka, papryka herbata owoce leśne    bułka jogurtowa/1,3,7/   śliwka   herbata z mango  zupa grochówka  na mięsie z kiełbasą pulpety w sosie koperkowym/1,7/ ziemniaki bukiet warzyw sok marchewkowo-owocowy zagęszczony
    Czwartek 18.08.2022    pieczywo mieszane z masłem/1,7/ jajka/3/kabanosy sałatka capresse/7/szynka tradycyjna roszponka, pomidory, ogórek zielony, papryka kakao/7/ herbata malinowa  wafle ryżowe miód   banan   herbata roibos  zupa krem z cukinii z grzankami, ziel.pietr/1/ polędwiczki wieprzowe w sosie własnym/1/ kasza jęczmienna/1/ sałatka z buraków i jabłka kompot
    Piątek 19.08.2022      pieczywo mieszane z masłem/1,7/ pasta z tuńczyka/3,4,7/ sztuka mięsa z masarskiego straganu, ser rolada ustrzycka/7/ sałata, pomidory, kiełki , rzodkiewka, ogórek zielony, kawa zbożowa/7/ herbata wiśniowabułka graham/1/ z masłem/7/ kiełbasa dębowa   kalarepa, marchew   herbata koperkowa    zupa jarzynowa na mięsie , koperek   makaron z białym serem/1,7/ morela   sok jabłkowy