DNI TYGODNIAŚNIADANIEDRUGIE ŚNIADANIEOBIAD
  Poniedziałek   19.09.2022    pieczywo mieszane z masłem/1,7/ jajko/3/szynka słoneczna, kiełbasa krakowska, ser żółty/7/ roszponka , pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kakao/7/ herbata malinowa  kisiel owocowy wafel sie je naturalny/1/   arbuz   herbata wiśniowa  zupa krem dyniowa na maśle z kaszą jaglaną/7/ polędwiczki wieprzowe  w sosie własnym/1/ ziemniaki surówka z kapusty białej, pora i koperku sok pomarańczowy, jabłko
  Wtorek   20.09.2022  pieczywo wielozbożowe z masłem/1,7/ kiełbaski z fileta na ciepło z ketchupem sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kakao/7/, herbata  z mango    Dzień przedszkolaka ciasto murzynek/1,3,7/   banan, kiwi   herbata roibos      zupa krupnik na mięsie z ziemniakami, ziel.pietr/1/ pulpety w sosie chrzanowym/1,7/ ryż fasolka szparagowa   sok jabłkowy, gruszka
  Środa   21.09.2022  zupa mleczna z płatków jaglanych/7/   chleb razowy z masłem/1,7/ miód   jabłka   herbata owoce leśne  bułka graham/1/ z masłem/7/ ser żółty/7/   roszponka, rzodkiewka   herbata jaśminowa  zupa z soczewicy czerwonej na mięsie z ziemniakami pałki kurczaka pieczone w ziołach kasza bulgur/1/ surówka z selera, jabłka, ananasa kompot wieloowocowy śliwka  
    Czwartek     22.09.2022pieczywo mieszane z masłem/1,7/ ser camembert/7/szynka szwagra, pasta mięsno-warzywna, kabanos sałata, pomidor, ogórek zielony, rzodkiewka, papryka kawa zbożowa/7/herbata z cytryną  kaszka manna/1/ na mleku/7/   mus owoce leśne /własny wyrób/   herbata rumiankowa  zupa krem z groszku zielonego na maśle z grzankami/1/ miruna panierowana /1,3,4/ ziemniaki surówka z kiszonej kapusty, ziel.pietr kompot wieloowocowy winogrono
    Piątek   23.09.2022      pieczywo mieszane z masłem/1,7/ sałatka capresse/7/pasta jajeczna ze szczypiorkiem/3/ szynka tradycyjna sałata, pomidor, ogórek zielony,  papryka, kiełki kawa zbożowa herbata owoce leśne  bułka orkiszowa/1/ z masłem/7/ kiełbasa dębowa pestki słonecznika   roszponka, papryka   herbata koperkowa  zupa barszcz ukraiński  na mięsie z czerwoną fasolą, koperek/9/   makaron z białym serem/1,7/ mus truskawkowy /własny wyrób/ marchew, kalarepa sok pomarańczowy, śliwka