DNI TYGODNIAŚNIADANIEDRUGIE ŚNIADANIEOBIAD
    Poniedziałek   22.08.2022  pieczywo mieszane z masłem/1,7/ kiełbasa dębowa, ser smażony/7/powidła roszponka, ogórek zielony,  pomidor, rzodkiewka, kiełki   kakao/7/ herbata malinowa  jogurt owocowy/7/   ciasteczka wielozbożowe Cookiss/1,7/ banan   herbata rumiankowazupa z fasolki szparagowej   na mięsie z ziemniakami, ziel.pietr/7/   sos myśliwski/1/ pyzy drożdżowe/1/ ogórek kiszony   sok jabłkowy    
  Wtorek     23.08.2022    płatki kukurydziane z mlekiem/7/ chleb razowy z masłem/1,7/ salami jabłko herbata owoce leśne    bułka z ziarnem/1/ masło/7/ sałatka grecka/7/   sałata lodowa, ogórek, pomidor, papryka, ser feta   herbata koperkowa  zupa kalafiorowa na mięsie z ziemniakami, kopererek sos chili con carne /1/ ryż sok pomarańczowy,    mus Kubuś  
  Środa   24.08.2022  pieczywo mieszane z masłem/1,7/ kiełbaski z fileta na ciepło z ketchupem roszponka, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kawa zbożowa/7/ herbata z pigwą  kasza jaglana z mlekiem/7/   mus truskawkowy /własny wyrób/     herbata malinowa    zupa dyniowa krem na maśle z zacierką/1/ jajko smażone/3/ ziemniaki marchewka z groszkiem   sok pomarańczowy
    Czwartek     25.08.2022pieczywo mieszane z masłem/1,7/ twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką/7/szynka tradycyjna, kabanosy sałata, pomidor, ogórek zielony, rzodkiewka kakao/7/herbata z cytryną  serek naturalny/7/   borówka, malina   chrupki kukurydziane   herbata roibos  zupa ogórkowa na mięsie z ziemniakami, koperek/7/   kociołek mięsno-warzywny/1/ kasza pęczak/1/   kompot wieloowocowy
    Piątek   26.08.2022      pieczywo mieszane z masłem/1,7/ pasta jajeczna ze szczypiorkiem/3/ser camembert/7/szynka z kotła sałata, pomidor, ogórek zielony, papryka, kiełki kakao/7/ herbata owoce leśne  drożdżowka z kruszonką/1,3,7/   śliwka   herbata z mango  zupa pomidorowa na mięsie z laną kluską, ziel.pietr/1/   dorsz z pieca/1,3,4/ ziemniaki surówka z kiszonej kapusty   sok jabłkowy