Nagroda dla grupy Wróbelków za udział w konkursie

Z przyjemnością informujemy, o zdobytej przez grupę Wróbelków nagrodzie za udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Przedszkole 121 w Poznaniu oraz HDK Legion „Wielkopolska Krew”. Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej promującej krwiodawstwo oraz upamiętniającą 105. rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Wszystkie dzieci z grupy wykonały fragment pracy, która następnie scalona w jedną została zgłoszona do konkursu. Nagroda za udział w konkursie została oficjalnie wręczona na scenie Betlejem Poznańskiego na Placu Wolności oraz w całości przekazana dzieciom z grupy Wróbelków, które niezwłocznie przystąpiły do korzystania z niej.

Pracę dzieci będzie można podziwiać na wystawie w Bramie Poznania oraz Centrum Kultury Zamek.

Zdjęcia pracy, nagród oraz sceny na której było ogłoszenie wyników można zobaczyć w zakładce „Galeria”.