Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało nominację do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej dzieciom i ich rodzicom w ramach Plebiscytu Edukacyjnego 2023 r. Ponadto w tymże Plebiscycie zgłoszone przez rodziców do nagrody dla najbardziej zaangażowanych, cenionych i lubianych nauczycieli zostały 3 nauczycielki: pani Dorota Korzec, pani Renata Włodarczak oraz pani Weronika Strugała.

Jest to kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie prowadzi „Głos Wielkopolski”.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu oraz zachęceniu znajomych do oddania swojego głosu:

  1. Przedszkole Mali Odkrywcy
  2. Pani Dorota Korzec
  3. Pani Renata Włodarczak
  4. Pani Weronika Strugała

 

Serdecznie dziękujemy za nominacje oraz trzymamy kciuki za wygrane!!!