W listopadzie w naszym przedszkolu odbyła się wizyta studyjna. Nasza placówka mogła pochwalić się realizacją założeń „Pedagogiki Planu Daltońskiego”. Gościliśmy nauczycieli z różnych placówek. Przybyli do nas goście z między innymi: z Gdańska, Leszna, a także z pobliskich przedszkoli. Podczas wizyty pedagodzy mieli okazję poznać z bliska praktyczne rozwiązania i działania, ciekawe pomysły oraz procę codzienną dzieci, które z powodzeniem mogliby wykorzystać w swojej placówce. Każdy uczestnik wizyty otrzymał prezent robiony samodzielnie przez naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić ich do aktywnego działania metodą „Pedagogiki Planu Daltońskiego”. Dzień po wizycie gości przedstawiciele naszego przedszkola wzięli udział w Międzynarodowej Konferencji Daltońskiej, która odbyła się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.