W dniu dzisiejszym (10.10.2023 r.) grupa Jagódek, Wiewiórek i Wróbelków pojechała na wycieczkę do Deli Parku. Pierwszą atrakcją okazał się autokar, który ku uciesze większości był piętrowy, wobec czego starszaki mogły odbyć swoją podróż podziwiając po drodze świat z wysoka. Na miejscu grupy rozdzieliły się udając się na warsztaty, podczas których miały okazję poznać różne rodzaje dyni oraz wykonać tematyczną pracę plastyczną (Jagódki) lub upiec bułeczki dyniowe (Wiewiórki i Wróbelki). Poza warsztatami dzieci zwiedziły park, w którym oglądały postacie z bajek, zwierzęta, miniatury sławnych budowli, prehistoryczne zwierzęta, owady oraz grzyby. Większość czasu jednak spędziły na zabawie na ogromnych placach zabaw, dmuchańcach oraz sali zabaw. Atrakcji było mnóstwo, pogoda dopisała, wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.