• Kasztanobranie
    W październiku w naszym przedszkolu odbywa się zbiórka kasztanów na rzecz chorego Franka z Poznania: Franio ma mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym, jest karmiony przez rurkę dożołądkową(PEG), ma rurkę tracheo w szyi, przez którą oddycha. Leczenie i rehabilitacja Frania to ogromny koszt, któremu jego rodzice nie są w stanie sprostać sami. Celem akcji jest zebranie jak największej liczby kasztanów, które pozwolą nam zdobyć środki na leczenie i rehabilitację Franka. 100% zebranych środków jest przekazywane na leczenie Frania. Więcej informacji: www.akuratna.pl/kasztany Grupa na Fb: www.facebook.com/groups/920557313227183/ Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/824504656552960 Profil Fundacji Akuratna: www.facebook.com/fundacjaakuratna Tu poznacie Franka: www.facebook.com/FranasTeam Tu prowadzimy zbiórkę na Frania: www.pomagam.pl/franekmrug Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji
  • 33 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
    Od wielu lat w styczniu przyłączamy się do najbardziej znanej formy działalności fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazwana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy Finał WOŚP ma określony temat – czyli cel medyczny, na który przeznaczone zostaną zebrane podczas Finału pieniądze oraz hasło, które promuje i wyjaśnia medyczny cel zbiórki.
  • Paczka na Gwiazdkę

Paczka na Gwiazdkę organizowana jest dla dzieci z oddziałów onkologicznych.
    W ramach akcji spełniamy gwiazdkowe marzenia dzieci, organizujemy bezpłatne warsztaty, prowadzimy zbiórkę pieniężną na kontynuację warsztatów oraz wydanie książki terapeutyczno-edukacyjnej.

• Zakręcona akcja

Zbieramy plastikowe nakrętki dla Antosi

Antonina to dziewczynka, która przeszła operację kraniostenozy. Na oddziale neurochirurgii mama Antosi zaobserwowała trudności z oddychaniem. Mimo wołania o pomoc lekarze bagatelizowali prośby mamy Antosi, przez co doszło do zatrzymania akcji serca. Antonina ma zmiany niedokrwienno – niedotleniowe mózgu. Potrzebuje wielu rehabilitacji, aby mogą wrócić do sprawności.

Nakrętki można zostawiać w wyznaczonym miejscu w przedsionku przedszkola. Serdecznie dziękujemy w imieniu rodziców Antosi.