• Prezenty bez Pudła

  Prezenty bez Pudła to produkty humanitarne dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Prezenty bez Pudła  to oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione produkty UNICEF wysyła tam, gdzie są najbardziej potrzebne.
  Żywność terapeutyczna, szczepionki i leki, artykuły higieniczne, podręczniki i zabawki… wyglądają niepozornie, a najlepiej prezentują się w użyciu!
  Bez Pudła, bo zawsze tak trafione i przydatne, jak to tylko możliwe!

 • WOŚP

  Od wielu lat w styczniu przyłączamy się do najbardziej znanej formy działalności fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazwana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy Finał WOŚP ma określony temat – czyli cel medyczny, na który przeznaczone zostaną zebrane podczas Finału pieniądze oraz hasło, które promuje i wyjaśnia medyczny cel zbiórki. 

 • Zakręcona akcja

  Zbieramy plastikowe nakrętki dla Antosi

  Antonina to dziewczynka, która przeszła operację kraniostenozy. Na oddziale neurochirurgii mama Antosi zaobserwowała trudności z oddychaniem. Mimo wołania o pomoc lekarze bagatelizowali prośby mamy Antosi, przez co doszło do zatrzymania akcji serca. Antonina ma zmiany niedokrwienno – niedotleniowe mózgu. Potrzebuje wielu rehabilitacji, aby mogą wrócić do sprawności.

  Nakrętki można zostawiać w wyznaczonym miejscu w przedsionku przedszkola. Serdecznie dziękujemy w imieniu rodziców Antosi.

 • Góra Grosza

  Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w przedszkolu odbywa się wielka zbiórka monet, pt.: Góra Grosza. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

 • Zbiórka karmy dla schroniska w Przyborówku

  Celem tego przedsięwzięcia jest poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

   

  Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce karmy dla podopiecznych Przytuliska w Przyborówku.

 • Nauczyciele dla Olgi

  Dzień dobry,

  Po raz kolejny ruszamy z akcją #NauczycieleDlaOlgi [1], tym razem z
  okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ostatnia akcja z zakończenia roku
  szkolnego przyniosła  ponad 150.000 zł !!  DZIĘKUJEMY !!!. Czy
  uda nam się powtórzyć ten sukces??? Liczymy na Was!
  Olga Miśkiewicz ma 2 latka. Mieszka w Kiszkowie, pow.
  gnieźnieński. Cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Trwa
  zbiórka na terapię genową, której koszt to 9,5 mln zł. Błagamy
  o wsparcie! 🙏🙏🙏🙏

  Za nami 9 długich miesięcy zbiórki. Brakuje jeszcze ponad 3 mln
  zł. Mięśnie Olgi słabną, a czas biegnie nieubłaganie.

  Prosimy: zamiast kwiatka z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przekaż
  datek do puszki lub wpłać na skarbonkę:
  https://www.siepomaga.pl/nauczycieledlaolgi [2]

  #razemmożemywięcej [3]
  #razemnamsięuda [4]
  #sma [5]
  #stopsma [6]
  #RazemDlaOlgi [7] ❤🐻❤

  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!